iSport.ua

Аморім - про травму Фернандеша: Замінити його неможливо

Однак команда може знайти інших лідерів.
Сьогодні, 19:50       Автор: Андрій Безуглий
Бруну Фернандеш / Getty Images
Бруну Фернандеш / Getty Images

Головний тренер Манчестер Юнайтед Рубен Аморім прокоментував травму Бруну Фернандеша.

Нагадаємо, що капітан манкуніанців травмувався в матчі з Астон Віллою і пропустить близько місяця.

За словами Аморіма, замінити португальця неможливо, проте команді доведеться шукати вихід зі становища. Ця ситуація і зовсім може стати великим шансом для інших гравців.

У нас є інші гравці, можливо, нам потрібно спробувати різні варіанти гри. Думаю, Джек Флетчер відмінно впорався, і тому, коли у нас з'являються такі можливості, ми повинні давати можливість таким гравцям, як Джек та інші. Ми знайдемо рішення для гри.

Замінити Бруно неможливо, але я говорив про це сьогодні вранці команді. Нам потрібно отримати з цього користь, якщо така є. Багатьом гравцям потрібно проявити себе. Це хороша можливість для всіх активізуватися і зрозуміти, що ми не можемо покладатися на одну людину в усьому..

Раніше також повідомлялося, що МЮ планує серйозно оновити Олд Траффорд .

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Бруну Фернандеш

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK