iSport.ua

Гравець Челсі натякнув на перехід до Реала

Незадоволений новим тренером і дивиться в бік Іспанії.
Сьогодні, 13:38       Автор: Валентина Чорноштан
Енцо Фернандес / Getty Images
Енцо Фернандес / Getty Images

Півзахисник Челсі Енцо Фернандес може змінити команду, раніше в ЗМІ з'являлася інформація, що аргентинцеві не подобається новий тренер лондонської команди.

Під керівництвом Енцо Марески йому подобалося грати більше, він схвалював ігрову модель екс-наставника.

У інтерв'ю для As він заявив , що хоч і зосереджений на Челсі, але його мрія - грати за Реал. Напередодні чемпіон світу 2022 року поділився інформацією, що хотів би жити в Мадриді, адже це місто нагадує йому Буенос-Айрес.

Також 25-річний гравець раніше зазначив, що ніяких переговорів він не веде з мадридською командою, ніхто з представників "вершкової" команди не зв'язувався з Фернандесом.

До речі, Арсенал і Тоттенгем цікавляться зіркою Брюгге.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK