Учасник Ліги чемпіонів зробив пропозицію щодо Довбика
Український нападник Роми Артем Довбик під час літнього трансферного вікна може повернутися в Іспанію, де раніше виступав за Жирону.
У підписанні 29-річного футболіста зацікавлений Бетіс, який завоював право виступати у Лізі чемпіонів наступного сезону.
Читайте також: "Повернення до витоків": Довбик приїхав у відпустку в Україну
Утім, як повідомляє RomaPress із посиланням на Sky Sport, поки між сторонами існують розбіжності щодо суми можливого трансферу. Представник Ла Ліги пропонує за українського форварда 15-16 мільйонів євро, тоді як римський клуб хоче отримати за свого гравця близько 25 мільйонів євро.
Також інтерес до українця виявляє турецький Трабзонспор.
Минулого сезону Довбик провів у складі Роми 18 матчів у всіх турнірах, відзначившись трьома голами та двома результативними передачами.
Раніше повідомлялося, що Рома виставила Довбика на продаж.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!