Стало відомо, чому Атлетіко подає до суду на Барселону
Мадридський Атлетіко продовжує з'ясовувати стосунки з Барселоною, і тепер вони вже звернулися до ФІФА.
Причина позову проти каталонців - у неправомірних переговорах із нападником Хуліаном Альваресом, повідомляє інсайдер Фабріціо Романо.
За наявною інформацією, генеральний директор Атлетіко Мігель Анхель Хіль Марін повідомив, що клуб вважає дії Барселони порушенням трансферного регламенту.
Додамо, що, за версією "матрацників", Барселона розпочала переговори з гравцем без необхідного узгодження, що заборонено правилами ФІФА.
Раніше Атлетіко фактично заблокував перехід аргентинця до іспанського гранда, запропонувавши йому лише один варіант для трансферу.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!