iSport.ua

Аль-Шабаб розірвав угоду з Бущаном

Клуб подякував за роботу та побажав успіхів.
Сьогодні, 11:19       Автор: Валентина Чорноштан
Георгій Бущан  / Getty Images
Георгій Бущан / Getty Images

Аль-Шабаб і Георгій Бущан офіційно розірвали контракт.

Нагадаємо, що український голкіпер перейшов до саудівської команди в січні 2025 року, проте сезон 2025/26 він провів на правах оренди в Поліссі.

Наразі трудові відносини між Георгієм та Аль-Шабаб анульовані за взаємною згодою сторін.

Загалом за саудівський клуб голкіпер зіграв 13 матчів, у яких пропустив 28 голів.

Тим часом колишня команда Бущана підписала нападника ПСЖ.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Георгій Бущан

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK