Клуб Ла Ліги зробив пропозицію щодо Довбика і отримав відповідь від Роми
Іспанський Бетіс зацікавлений у підписанні українського нападника Артема Довбика, проте не може домовитися з Ромою щодо умов трансферу.
Як повідомляє RomaPress із посиланням на Corriere dello Sport, севільський клуб звернувся до римлян із пропозицією річної оренди 29-річного футболіста з правом викупу за 15 мільйонів євро. Утім, "джалороссі" відповіли відмовою.
Читайте також: Легенда Роми жорстко розкритикував Довбика: "Підписання контракту було помилкою"
За інформацією джерела, римський клуб розраховує якомога швидше продати українця, щоб підписати нового форварда, який зможе підмінити основного нападника Донієлла Малена.
Нагадаємо, що минулого сезону Довбик провів у складі Роми 18 матчів у всіх турнірах, відзначившись трьома голами та двома результативними передачами.
Раніше повідомлялося, що Рома виставила Довбика на продаж.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!