Гол Яремчука допоміг Бенфіці здобути розгромну перемогу над Фулгемом

Український форвард безпосередньо долучився до успіху своєї команди в товариському матчі.
2022 г., 18 липня, 08:50
Яремчук забив за Бенфіку в товариському матчі / slbenfica.pt

Український нападаючий Бенфіки Роман Яремчук відзначився за лісабонську команду в контрольному матчі з Фулгемом.

У товариському поєдинку португальський клуб здобув переконливу перемогу над англійським опонентом із рахунком 5:1.

Яремчук з'явився на полі у другому таймі за рахунку 3:0 на користь Бенфіки та забив четвертий м'яч своєї команди. На 57-й хвилині український форвард головою замкнув подачу до штрафного майданчика.

Нагадаємо, що в дебютному для себе сезоні в Бенфіці Яремчук провів 42 матчі, в яких забив дев'ять голів та віддав шість результативних передач.

Раніше повідомлялося, що Роман Яремчук виступатиме за Бенфіку під новим номером.