Гол Яремчука допоміг Бенфіці перемогти Жирону в товариському матчі

Український нападаючий реалізував пенальті.
2022 г., 22 липня, 21:22
Яремчук відзначився голом за Бенфіку / slbenfica.pt

Український форвард Бенфіки Роман Яремчук забив за лісабонську команду в другому контрольному матчі поспіль.

Гравець збірної України долучився до перемоги своєї команди над іспанською Жироною, яку "орли" обіграли з рахунком 4:2. Усі голи в поєдинку були забиті в другому таймі.

Український форвард вийшов на поле після перерви і на 67-й хвилині реалізував пенальті, зробивши рахунок у поєдинку 3:1.

У попередньому контрольному матчі Яремчук також відзначився забитим м'ячем і допоміг Бенфіці розгромити Фулгем із рахунком 5:1.

Нагадаємо, що у дебютному для себе сезоні в Бенфікі українець провів 42 матчі, в яких забив дев'ять голів і віддав шість результативних передач.