Барселона та Ювентус не зуміли виявити найсильнішого у товариському матчі

Усман Дембеле та Мойзе Кін оформили дублі.
2022 г., 27 липня, 09:32
Барселона та Ювентус зіграли внічию / Getty Images

У Далласі (штат Техас, США) на стадіоні Коттон Боул Каталонська Барселона та туринський Ювентус провели товариський матч у рамках передсезонної підготовки.

Хаві випустив у стартовому складі літніх новачків команди Андреаса Крістесена та Роберта Левандовскі, а Масіміліано Алегрі – Бремера, Анхеля Ді Марію та Ніколо Ровеллу.

Вже на 34-й хвилині зустрічі "синьо-гранатові" вийшли вперед – влучним ударом відзначився Усман Дембеле, але Мойзе Кін відіграв цей м'яч через п'ять хвилин. А вже за хвилину Дембеле оформив дубль.

Втім, Кін не відстав від свого суперника та також забив другий м'яч, але зробив це на 51-й хвилині. Більше командам забити у цій зустрічі не вдалося та фінальний свисток зафіксував нічию – 2:2.

Барселона — Ювентус – 2:2
Голи: Дембеле, 34, 40 – Кін, 39, 51.

Барселона: тер Штеген (Пенья, 46) – Роберто (Дест, 32; Касадо, 78), Крістенсен (Піке, 62), Гарсія (Ф. де Йонг, 46), Альба (Бальде, 63) – Ніко (Гаві, 46), Бускетс (П’янич, 46), Кесс’є (Торре, 63) – Дембеле (Рафінья, 46, Абде, 77), Левандовські (Депай, 62), Обамеянг (Фаті, 46; Кольядо, 77).

Ювентус: Щесни (Перін, 46) – Даніло (Компаньйон, 61), Бонуччі (Гатті, 46), Бремер (Ругані, 59), Алекс Сандро (Пеллегріні, 60) – Ді Марія (Суле, 77), Закарія, Ровелла, Локателлі (Фаджолі, 61), Куадрадо (Барб’єрі, 78) – Кін (Кудріг, 78).

Попередження: Кольядо (78) – Ді Марія (74), Барб’єрі (85).