Англія - ​​Німеччина 2:1 Відео голів і огляд фіналу жіночого Євро-2022

До вашої уваги найяскравіші моменти вирішального поєдинку чемпіонату Європи.
2022 г., 1 серпня, 08:57
Англія перемогла Німеччину у фіналі жіночого Євро-2022 / Getty Images

У неділю, 31 липня, збірна Англії здобула перемогу з рахунком 2:1 над Німеччиною у фінальному матчі жіночого Євро-2022.

Після безгольового першого тайму англійки вийшли вперед на 62-й хвилині зусиллями Елли Енн Тун, проте німкені змогли відігратися завдяки влучному удару Ліни Магулл. Переможний для "левиць" гол у додатковий час на свій рахунок записала Хлої Келлі.

Для англійок ця перемога на чемпіонаті Європи стала першою в історії.