Гол Тете та зароблений пенальті - в огляді першого матчу Ліону у Лізі 1

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі французького чемпіонату.
2022 г., 6 серпня, 11:02
Тете / ФК Лион

У рамках першого туру чемпіонату Франції Ліон на своєму полі приймав новачка ліги – Аяччо.

Вже на старті зустрічі вінгер господарів Тете відкрив рахунок, скориставшись пасом Лаказетта. Буквально за кілька хвилин французький нападник вже самостійно відзначився голом, реалізувавши пенальті, який був зароблений Тете.

До перерви відбулася ціла серія важливих подій. На 27-й хвилині Ліон залишився в меншості через вилучення воротаря Лопеша, який сфолив у штрафному майданчику і отримав червону картку. Аяччо відіграв один м'яч, проте вже у компенсований час команди зрівнялися у кількості гравців на полі – Амума був вилучений, отримавши другу жовту картку за удар ліктем.

У другому таймі команди створили мінімум моментів, а рахунок так і не змінився. Перемога Ліона з рахунком 2:1.