Британський бізнесмен має намір викупити Манчестер Юнайтед у Глейзерів

Він раніше працював у структурі клубу у якості директора.
10 серпня, 21:53
Майкл Найтон / Mirror
Майкл Найтон / Mirror

Колишній директор Манчестер Юнайтед Майкл Найтон, який був близьким до купівлі клубу в 1980-х роках, стверджує, що планує довести справу до кінця, викупивши його у сім'ї Глейзерів з разючою "ворожістю", передає Mirror.

70-річний бізнесмен працював в раді директорів Юнайтед з 1989 по 1992 рік. Він намагався купити "червоних дияволів" у 1989 році за 20 мільйонів фунтів - рекордну суму для британського клубу на той момент.

"Всім відомо, що нам потрібен новий власник цього футбольного клубу. Це моя мета, це моє завдання", - сказав Найтон.

"У мене хороші успіхи, я продовжую спілкуватися з людьми, у мене є гарні обіцянки з хорошим фінансуванням. Зараз ми працюємо над документом про пропозицію – пам'ятайте, це ворожа пропозиція".

Майкл Найтон
Майкл Найтон

Уточнюючи визначення "ворожого", він додав: "Це просто означає, що клуб офіційно не продається, але я маю намір подати цим власникам законну, потужну і належну комерційну пропозицію, щоб сказати: "У вас закінчилися дорога, настав час відійти вбік, тому що ваш час вийшов. Чесно кажучи, фанатам у всьому світі набрид цей режим".

Найтон уїдливо відгукнувся про нинішніх власників клубу сім'ї Глейзерів, зазначивши: "Ми — клуб у кризі, і ми всі знаємо, чому. У нас є невмілі і відверто марні власники, які мало що знають про футбол".

Читайте також: Манчестер Юнайтед переключив свій інтерес на вінгера ПСВ

"Клуб перебуває в кризі, і він залишатиметься в кризі, поки ми маємо нинішню власність — така ситуація".

Брати Глейзери
Брати Глейзери

Глейзери перебувають під тиском фанатів, які провели акцію протесту перед матчем першого туру АПЛ проти Брайтона (1:2), знову виступивши проти нинішніх власників.

"Протести блискуче організовані, вони мирні – це дуже важливо – ніхто не підтримає насильство", - продовжив Найтон. "Це мирні протести фанатів, які просто кажуть: "Слухайте, ми хочемо змін - бажано, ми хочемо зміни режиму".

"Так що так, протести триватимуть, це неминуче, доки вони не призведуть до того, чого всі хочуть, а саме до змін".

(ще не) сер Алекс Фергюсон та Майкл Найтон
(ще не) сер Алекс Фергюсон та Майкл Найтон

У заключному посланні фанатам він сказав: "Мій консорціум готовий і чекає, кошти закладені, документ про пропозицію складається, і він буде представлений".

"Ми все ще чекаємо появи великого сера Джима Реткліффа, тому що він вирішить усі наші проблеми, скоротить мою роботу. Але поки Джим не прийде, мій консорціум дуже скоро подасть заявку — це я гарантую".

Майкл Найтон залишив раду директорів Манчестер Юнайтед у 1992 році, щоб купити Карлайл Юнайтед. Сімейство Глейзерів володіє манкуніанцями з 2005 року. Для покупки клубу Глейзери взяли кредит у 600 мільйонів. Після придбання вони повісили свій кредит на клуб, виводячи з нього гроші.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK