Реал - Айнтрахт 2:0 Відео голів та огляд Суперкубка УЄФА

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 11 серпня, 07:21
Реал - Айнтрахт: Відео голів / Getty Images

У середу, 11 серпня, у рамках Суперкубку УЄФА Реал зустрічався з Айнтрахтом.

Мадридський клуб домінував на полі з перших хвилин, утворюючи тиск на ворота німецького клубу. Айнтрахт намагався виходити в контратаки, але Тібо Куртуа чудово справлявся з погрозами для воріт. Така гра допомогла його партнерам із впевненістю, яка втілилася у гол Алаби після кутового.

У другому таймі команда Карло Анчелотті не зменшувала темп. На 65-й хвилині найкращий гравець Реала Карім Бензема відзначився голом, який і встановив фінальний рахунок зустрічі – 2:0.