Гол Ісмаїлі врятував Лілль від поразки Нанту

Бразилець не тільки врятував свою нову команду, але й відзначився історичним досягненням.
2022 г., 13 серпня, 00:14

У п'ятницю, 12 серпня, на Стад де ла Божуар у рамках другого туру французької Ліги 1 зійшлися Нант та Лілль. За підсумками 90 хвилин команди так і не зуміли виявити сильнішого – 1:1.

У середині першого тайму Мозес Сімон із передачі Андрія Жиротто вивів господарів уперед. Відновити паритет підопічні Паулу Фонсеки змогли лише за 15 хвилин до кінця зустрічі.

Екс-"гірник" Ісмаїлі, який вийшов у другому таймі, увірвався з м'ячем у штрафний майданчик суперника, зіграв у стінку з партнером і точно пробив по воротах Альбана Лафона, принісши своїй новій команді нічию.

До того ж гол 32-річного бразильця став історичним – взяття воріт у виконанні Ісмаїлі стало 5000-м в історії клубу.

Нант - Лілль 1:1
Голи: Сімон, 28 - Ісмаїлі, 76.

Нант: Лафон - Чірівелья, Жиротто, Паллуа - Коко (Фабіу, 59), Мостафа Мохамед (Гессанд, 79), Мутуссамі, Мерлен (Аппіа, 90+1), Бла - Кастеллетто, Сімон.

Лілль: Жардім - Зедадка (Діакіте, 46), Фонте, Алекссандро, Джало (Ісмаїлі, 46) - Андре, Гомес (Мартен, 85) - Девід, Кабелла, Бамба - Байо (Гудмундссон, 77).

Попередження: Жиротто - Зедадка, Джало, Фонте, Андре.