Тен Хаг: У перерві я поміняв трьох гравців, але міг би поміняти загалом усіх

Нідерландському фахівцю доведеться зламати голову, щоб вирішити завдання під назвою: "Повернути Манчестер Юнайтед на вершину АПЛ".
13 серпня, 23:13
Ерік тен Хаг / Getty Images
Ерік тен Хаг / Getty Images

Після принизливого програшу від Брентфорда (0:4) та парочки побитих антирекордів, головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг під час прес-конференції підбив підсумки побаченого.

"Я попросив їх (футболістів) грати з вірою та брати на себе відповідальність, а вони цього не робили", - цитує нідерландця utdreport. "Для мене це складно та несподівано. Команда має взяти на себе відповідальність. Мені шкода вболівальників, ми їх підвели".

"Тільки коли ми згуртуємося, ми це подолаємо. Не зрозумійте мене неправильно, вся відповідальність лежить на тренері, і я беру її на себе, але я мушу вселити в них віру, і вони повинні досягти цього самі".

Говорячи про перші два пропущені м'ячі, тен Хаг сказав, що вони стали наслідком індивідуальних помилок.

"Помилки - частина футболу. Ви повинні продовжувати йти вперед, але ви також повинні діяти - це (три заміни у перерві) було пов'язане з тим, щоб випустити свіжих футболістів. Так само я міг би замінити й решту гравців".

"Не можна робити подібні помилки на нашому рівні. Гравці були дуже розчаровані, але їм слід було продовжувати, бо попереду було ще багато часу".

Він не захотів говорити про причини такого провалу, вважаючи, що це пролунає як виправдання.

"Я міг би навести кілька причин, чому так сталося, але це виглядало б як виправдання, а тут немає місця виправданням. Ми повинні виконувати поставлені завдання, але цього не відбувається".

Читайте також: Манчестер Юнайтед побив кілька багаторічних антирекордів

"Ми, як команда, знаходимося в складному процесі, і ви очікуєте іншого старту. Схоже, що те, що відбувалося в минулому сезоні, ми переносимо в новий. Ми повинні швидко це змінити. Нам потрібні нові, якісні гравці. Ми спробуємо умовити їх приєднатися до нас" .

Після перших двох турів АПЛ Манчестер Юнайтед вперше за 30 років займає останній рядок таблиці, програвши обидві зустрічі із загальною різницею голів 1:6.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK