Барселона не зуміла обіграти Райо Вальєкано у першому турі Ла Ліги

Каталонці, незважаючи на домінування на полі, змушені задовольнятися лише нічиєю.
2022 г., 14 серпня, 00:11
Барселона - Райо Вальєкано / Getty Images

У суботу, 13 серпня, у рамках першого туру Ла Ліги Барселона приймала Райо Вальєкано.

Більшість зустрічі м'ячем володіли господарі, створюючи масу моментів біля воріт суперника з початку зустрічі.

21:4 – статистика ударів команд. Домінація каталонців тривала усі 90 хвилин, проте м'яч у ворота летіти не хотів.

На 88-й хвилині голом відзначився новачок Франк Кессьє, проте забитий м'яч скасували через офсайд.

Під завісу зустрічі нерви не витримали у капітана Барселони Серхіо Бускетса, який отримав видалення через удар ліктем.

Також свій гол із офсайду забили гравці Райо Вальєкано.  Відразу двоє гравців забігли за спину захисників каталонців, бажаючи добити пораненого звіра.

Обидві команди ще мали свої моменти в хвилини, проте матч завершився внічию 0:0.

Барселона - Райо Вальєкано 0:0

Барселона: тер Штеген, Араухо, Крістенсен (Серджі Роберто, 60), Ерік Гарсія, Альба (Обамеянг, 82), Бускетс, Педрі (Кессьє, 72), Гаві (де Йонг, 60), Левандовський, Дембеле, Рафінья (Фаті)  60).

Райо Вальєкано: Димитрієвскі, Баліу, Лежен, Катена, Фран Гарсія, Трехо (Посо, 84), Гарсія, Унаї Лопес (Оскар Валентин, 62), Паласон (Сальві Санчес, 79), Сісс, Камельо (Фалькао, 62).

Попередження: Дембеле, Трехо, Катена, Лежен, Фалькао, Бускетс, Сісс, Димитрієвскі.

Вилучення: Бускетс