Лечче — Інтер 1:2 Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги найкращі моменти матчу Серії А.
2022 г., 14 серпня, 00:51
ФК Інтер / Getty Images

У суботу, 13 серпня, у рамках першого туру Серії А Лечче зустрічався з Інтером. Матч завершився перемогою гостей 2:1.

Першими у цій зустрічі забили гості. "Блудний син" Ромелу Лукаку відзначився вже на другій хвилині офіційного матчу після повернення з Челсі.

Господарі зуміли відігратися на початку другого тайму. Ассан Сісей на 48 хвилині зустрічі відновив паритет.

Тотальне домінування у володінні м'яча допомогло Інтеру вирвати перемогу на останніх секундах матчу. Дензел Думфріс забив вирішальний м'яч за мить до фінального свистка.

Лечче - Інтер 1:2

Голи: Сісей, 48 - Лукаку, 2, Думфріс, 90+5

Лечче: Фальконе, Жандре, Баскіротто, Четін (Блен, 21), Галло, Бістрович (Лістковські, 74), Юлманд, Гонсалес (Хельгасон, 74), Ді Франческо (Банда, 74), Сісей (Коломбо, 64), Еспето.

Інтер: Ханданович, Дарміан (Думфріс, 67), де Врей, Шкріньяр, Дімарко, Гозенс (Бастоні, 57), Брозович (Мхітарян, 57), Чалханоглу (Джеко, 67), Барелла, Лукаку, Мартінес.

Попередження: Баскіротто, Брозович, Дарміан, Блен, Коломбо.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: відео Серія А