Брентфорд - Манчестер Юнайтед 4:0 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 14 серпня, 07:20
Брентфорд - Манчестер Юнайтед: Відео голів / Getty Images

У рамках другого туру чемпіонату Брентфорд на своєму полі знищив Манчестер Юнайтед (4:0).

Господарі поля в першому таймі вразили суперника, відправивши до їхніх воріт чотири голи. Авторами голів стали: Дасилва, Єнсен, Мі та Мбемо.

Примітно, що без грубих помилок "червоних дияволів" не обійшлося. Спочатку Давид де Хеа не зумів зловити м'яч, а потім Магуайр привіз гол.

У другому таймі Юнайтед віддав сили, щоб хоч якось змінити рахунок у грі, але всі старання були безрезультатними.