Евертон Міколенка та Ноттінгем Форест розійшлися миром

"Іриски" під завісу зустрічі врятувалися від поразки.
2022 г., 20 серпня, 19:00
Евертон - Ноттінгем Форест / Getty Images

У суботу, 20 серпня, в рамках третього туру АПЛ Евертон приймав Ноттінгем Форест. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

На 82-й хвилині Бреннан Джонсон допоміг гостям вийти вперед, проте за кілька хвилин Демарей Грей відзначився голом, встановивши фінальний результат на табло.

Зазначимо, український захисник Евертона Віталій Міколенко провів на полі усі 90 хвилин, не відзначившись результативними діями.

Після трьох турів Евертон посідає 16 місце з 1 балом, а Ноттінгем Форест йде на 11 сходинці, набравши 4 очки.

Евертон - Ноттінгем Форест 1:1

Голи: Грей, 88 - Джонсон, 82

Евертон: Пікфорд, Паттерсон, Тарковскі, Коуді, Холгейт, Міколенко, Девіс (Онана, 57), Грей, Рондон (Макніл, 57), Івобі, Гордон.

Ноттінгем Форест: Хендерсон, Вільямс, Кук, Маккенна, Уоррелл, Тоффоло, Лінгард (Куяте, 84), Мангаля (Йейтс, 55), О`Браєн, Авонійї (Гіббс-Уайт, 61), Джонсон.

Попередження: Уоррелл, Гордон, Вільямс, Івобі, Онана.