Аталанта після голу Маліновського не змогла втримати перемогу у матчі проти Мілана

Клуб из Бергамо отобрал очки у действующего чемпиона Италии.
2022 г., 22 серпня, 00:09
Аталанта - Мілан / Getty Images

У неділю, 21 серпня, у рамках другого туру Серії А Аталанта приймала Мілан. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Першими у цій зустрічі забили господарі. Голом відзначився атакуючий хавбек Аталанти Руслан Маліновський. Українець забив на 29 хвилині.

Мілан, у свою чергу, зумів відповісти забитим м'ячем хавбек Ісмаель Беннасер. Алжирець забив на 68 хвилині.

Після двох турів Аталанта йде на четвертому місці із 4 очками, а Мілана знаходиться на позиції вище з аналогічною кількістю балів.

Аталанта - Мілан 1:1

Голи: Маліновський, 29 – Беннасер, 68.

Аталанта: Муссо – Толой, Демірал, Джимшити (Околи, 83), Хатебур, де Роон, Коопмейнерс, Меле, Пашаліч (Скальвіні, 73), Маліновський (Лукман, 73), Сапата (Муріель, 73).

Мілан: Меньян - Калабрія (Флоренці, 84), Томорі, Калулу, Т. Ернандес, Беннасер, Тоналі, Мессіас (Салемакерс, 66), Діас (де Кетеларе, 58), Леао (Орігі, 66), Ребіч (Жиру, 5  ).

Попередження: Толой, 16, Хатебур, 48, Джимшити, 78, де Роон, 90+5 – Ребіч, 45+1, Тоналі, 75, Т. Ернандес, 78.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Аталанта Серія А