Реал Сосьєдад - Барселона 1:4 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 22 серпня, 07:22
Реал Сосьєдад - Барселона: Відео голів / Getty Images

У рамках другого туру чемпіонату Іспанії Реал Сосьєдад на своєму полі поступився Барселоні (1:4).

Вже на першій хвилині польський форвард каталонців Роберт Левандовські відзначився голом, а потім він повторив взяття воріт на 68-й хвилині. Недовго до цього Дембеле забив свій гол у матчі. Фінальну крапку у грі поставив Фаті.

У складі господарів єдиним голом відзначився Ісак, який забив на шостій хвилині.