Барселона - Манчестер Сіті 3:3 Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 25 серпня, 08:00
Барселона - Манчестер Сіті: Відео голів / Getty Images

У середу, 24 серпня, Барселона та Манчестер Сіті провели товариський матч. Команди на двох забили шість голів, зрештою зігравши в результативну нічию.

У першому таймі команди забили один раз. Спочатку Альварес вивів уперед Сіті, але вже за кілька хвилин Обамеянг зрівняв рахунок.

У другому таймі ситуація повторилася, проте цього разу спочатку забив де Йонг, а потім Палмер поновив паритет.

На 79-й хвилині Депай знову вивів Барселону вперед і здавалося, що перемога вже близька. Проте на дев'ятій доданій хвилині Марез забив із пенальті, принісши своїй команді нічию – 3:3.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Барселона - Манчестер Сіті:

Барселона – Манчестер Сіті 3:3

Голи: Обамеянг, 29, де Йонг 67, Депай, 79 - Альварес, 21, Палмер, 70, Марез 90+9 (пенальті)