Баварія ледь не програла Боруссії М, завдавши 35 ударів за весь матч

Мюнхенці допустили першу втрату очок у сезоні.
2022 г., 27 серпня, 22:12
Томас Мюллер / Getty Images

У суботу, 27 серпня, у Мюнхені в рамках четвертого туру німецької Бундесліги відбувся матч між Баварією та Боруссією з Менхенгладбаху. Зустріч завершилася внічию 1:1.

Цей поєдинок став доказом того, що не варто шукати логіки у футболі. Незважаючи на тотальну перевагу, "ротен" примудрилися пропустити в першому таймі після першого ж удару по власних воротах у виконанні Маркуса Тюрама.

Одинадцять ударів за тайм – досить добрий результат. Але в другій половині підопічні Юліана Нагельсманна завдала ще 24 ударів, 15 з яких потрапили в площину воріт Яна Зоммера.

І як іронічно, що після 7:0 проти Бохума, з 35 ударів Баварія реалізувала лише один - гол на рахунку Лероя Сане.

Незважаючи на цю нічию, мюнхенці продовжують лідирувати з 10-ма очками в активі. Наступний матч вони проведуть проти Уніона, який також має 10 очок. Боруссія ж на своєму полі прийматиме Майнц.

Баварія - Боруссія Менхенгладбах - 1:1
Голи: Сане, 83 - Тюрам, 43

Баварія: Нойєр - Павар, Упамекано, Люка Ернандес, Девіс - Кімміх, Забітцер (Мусіала, 68) - Коман, Мюллер, Сане (Де Лігт, 85) - Мане (Гнабрі, 67)

Боруссія М: Зоммер - Скаллі, Ітакура, Елведі, Нетц - Крамер, Коне (Янчке, 85) - Гофманн (Геррманн, 85), Нойхаус (Фрідріх, 77), Плеа (Вольф, 52) - Тюрам

Попередження: Кімміх, Забітцер, Сане - Плеа.