Суперник Динамо не в формі: Ренн на виїзді програв Лансу

Опонент київської команди по Лізі Європи зазнав другої поразки у чемпіонаті Франції.
2022 г., 27 серпня, 23:55
Ланс - Ренн / Getty Images

У суботу, 27 серпня, в рамках 4 туру Ліги 1 Ланс зустрічався з Ренном. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Усі голи у цій зустрічі припали на другу половину матчу. Спочатку хавбек Фофана відзначився на 66-й хвилині, а за кілька хвилин форвард Опенда подвоїв перевагу своєї команди.

Під званим зустрічі гол престижу забили гості. Головний бомбардир команди Лаборде відзначився на 90+1 хвилині.

Після 4 турів Ланс йде на першому рядку з 10 очками, а Ренн посідає 11 місце, набравши 4 бали.

Нагадаємо, що Ренн є опонентом Динамо у груповому етапі Ліги Європи. Крім киян до квартету B також потрапили АЕК і Фенербахче.

Ланс - Ренн 2:1

Голи: Фофана, 66, Опенда, 70 - Лаборде, 90+1

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ренн Ліга 1 Ланс