Аталанта з Маліновським на полі мінімально обіграла Верону

На жаль, українець відзначився лише жовтою карткою.
2022 г., 28 серпня, 21:46
Тен Копмейнерс та Дуван Сапата / Getty Images

Програму третього туру італійської Серії А у неділю, 28 серпня, продовжили Верона та Аталанта. Перемогу святкували гості з рахунком 1:0.

Єдиний гол зустрічі на 50-й хвилині на свій рахунок записав Тен Копмейнерс. Український хавбек "богині" Руслан Маліновський провів на полі 66 хвилин, відзначившись лише заробленим попередженням.

Перемога дозволила Аталанті піднятися на третій рядок таблиці. У наступному турі підопічні Джан П'єро Гасперіні зіграють проти Торіно.

Верона - Аталанта 0:1
Гол: Копмейнерс, 50.

Верона: Монтіпо - Коппола, Гюнтер, Чеккеріні (Гін, 65) - Террачано (Дойг, 85), Тамез (Кортіновіс, 85), Велозу (Онгла, 52), Іліч, Лазович - Лазанья, Анрі (Джуріч, 85).

Аталанта: Муссо - Околі, Деміраль, Толой - Хатебур (Дзортеа, 66), де Рон, Копмейнерс, Соппі (Едерсон, 46) - Маліновський (Бога, 66), Сапата (Меле, 89), Лукман (Муріель, 466).

Попередження: Чеккеріні, Гін, Анрі - Соппі, Копмейнерс, Маліновський.