ПСЖ не зміг перемогти Монако у центральному матчі туру Ліги 1

Парижани врятувалися від поразки завдяки 11-метровому.
2022 г., 28 серпня, 23:48
Неймар та Преснель Кімпембе / AFP

У рамках четвертого туру французької Ліги 1 ПСЖ зустрівся із Монако. Матч завершився з рахунком 1:1

Монегаски несподівано повели у рахунку в середині першого тайму. Голом відзначився Кевін Фолланд, якого через 5 хвилин вимушено замінили.

Гості довгий час не давали створити небезпеку біля своїх воріт підопічним Крістофа Галтьє, але в результаті через свою ж помилку пропустили перемогу.

Неймар заробив пенальті у другій половині зустрічі, який сам же реалізував і врятував свою команду від поразки.

ПСЖ - Монако 1:1

Голи: Неймар, 70 – Фолланд, 20.

ПСЖ: Доннарумма - Рамос, Маркіньош (Мукіеле, 87), Кімпембе, Хакімі, Мендеш - Санчеш (Данілу, 64), Верратті - Мессі (Сарабія, 87), Неймар - Мбаппе.

Монако: Нюбель - Енріке, Маріпан, Бадіашиль, Дісасі, Агілар - Камара (Жан Лукас, 74), Головін (Емболо, 64), Фофана - Бен Єддер, Фолланд (Акліуш, 25, Мінаміно, 64).

Попередження: Неймар, Акліуш, Камара, Кімпембе, Верратті, Бадіашиль, Хакімі.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: футбол Монако ПСЖ