Саутгемптон здобув вольову перемогу над Челсі

Лондонський клуб поступився, ведучи в рахунку по ходу матчу.
2022 г., 30 серпня, 23:42
Саутгемптон - Челсі / Getty Images

У вівторок, 30 серпня, у рамках 5 туру АПЛ Саутгемптон приймав Челсі. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Першими у цій зустрічі забили гості. Голом відзначився новачок клубу Рахім Стерлінг. Англієць влучним ударом з краю штрафного майданчика вразив ворота Базуну.

"Святі" в обороні довго не засиджувалися, відігравшись уже за кілька хвилин. Ромео Лавіа зрівняв рахунок, а під завісу першого тайму Саутгемптон вийшов уперед. Гол на рахунку Адама Армстронга.

У другій половині зустрічі лондонці перевершували суперника у контролі м'яча, однак перетворити свою перевагу на забиті голи так і не змогли, зрештою, програвши матч.

Після 5 турів Саутгемптон йде на 7 місці з 7 очками, а Челсі, маючи аналогічну кількість голів, знаходиться на один рядок нижче.

Саутгемптон - Челсі 2:1

Голи: Лавіа, 28, Армстронг, 45+1 - Стерлінг, 23

Саутгемптон: Базуну - Уокер-Пітерс, Салісу, Белла-Кочап, Перро (Дженепо, 73) - Ельюнуссі, Уорд-Проуз, Діалло, Лавіа (Арібо, 60) - Армстронг (Войнович, 86), Адамс.

Челсі: Менді - Аспілікета (Броя, 66), Тіаго Сілва, Кулібалі, Кукурелья - Жоржіньо (Чілуелл, 67), Лофтус-Чік (Ковачич, 46), Маунт - Зієш, Хавертц (Пулішич, 66), Стерлінг.

Попередження: Салісу, Уорд-Проуз, Пулішич.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Саутгемптон АПЛ