Тролінг дня: Талісман Саутгемптона познущався над Аспілікуетою в підтрибунному приміщенні

Іспанця поставили у незручне становище.
2022 г., 31 серпня, 11:24
Сесар Аспілікуета / Getty Images

У рамках п'ятого туру чемпіонату Англії Саутгемптон на своєму полі сенсаційно обіграв Челсі (2:1).

"Святі" у першому таймі пропустили, проте зуміли перевернути гру ще до перерви, забивши двічі. Авторами голів стали Лавіа та Армстронг.

Примітно, що до стартового свистка талісман Саутгемптона познущався з капітана Челсі Сесара Аспілікуети.

Хлопчик простяг руку досвідченому іспанцю для того, щоб привітатись з ним. Однак, як тільки футболіст витяг руку назустріч, юний уболівальники "святих" прибрав свою і потролив того.

"Ми хотіли б надати цю офіційну відповідь усім, хто сумнівався, що ми сьогодні виграємо", - відреагувала на відео прес-служба Саутгемптона.

Зазначимо, у турнірній таблиці АПЛ "святі" йдуть на сьомому місці із сімома очками, а Челсі розташувався на восьмій позиції із сімома балами.

На ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Саутгемптон - Челсі.