Дубль Леау приніс "росонері" перемогу в міланському дербі

Португалець окрім двох голів зумів відзначитися результативним пасом на Жиру.
2022 г., 3 вересня, 20:56
Мілан - Інтер / Getty Images

У суботу, 3 вересня, в рамках 5 туру Серії А Мілан приймав "Інтер" на стадіоні Джузеппе Меацца.

З перших хвилин зустрічі почали розпалюватися пристрасті. Вже в першу десятихвилинку гравці обох команд сильно перепорушили, за що отримали свої заслужені жовті картки.

Після того, як гра заспокоїлася, гості зуміли відкрити рахунок у матчі. Марцело Брозович вивів свій клуб уперед, однак за кілька хвилин лідер атаки Мілана Рафаел Леау відновив паритет.

У другій половині зустрічі "росонері" не хотів знову відіграватися, через що вирішив піти вперед, відчувши неорганізованість суперника в обороні. Спочатку на 54-й хвилині Олів'є вивів свій клуб вперед, а за кілька хвилин Леау допоміг Мілану подвоїти перевагу.

Інтер вирішив відіграватися, випустивши замість захисника Едіна Джеко, який одразу дав результат. Боснієць за три хвилини після виходу на поле зумів скоротити відставання.

Інтер, який залишився, намагався вирвати нічию, намагаючись знайти пролом в обороні Мілана, проте "росонері" не мали наміру більше пропускати, утримавши рахунок на свою користь 3:2.

Мілан - Інтер 3:2

Голи: Леау, 28, 60, Жиру, 54 – Брозович, 21, Джеко, 67

Мілан: Меньян – Калабрія (К'єр, 84), Томорі, Калулу, Ернандес – Беннасер, Тоналі (Втечі, 84), де Кетеларе (Браїм Діас, 63) – Жиру (Ориги, 73), Рафаел Леау, Жуніор Мессіас (Салем)  72).

Інтер: Ханданович – Думфріс, де Врей (Д`Амброзіо, 84), Шкріньяр, Бастоні (Дімарко, 64), Дарміан (Гозенс, 84) – Брозович, Чалханоглу, Барелла (Мхітарян, 63) – Корреа (Джеко, 64)  Мартінес.

Попередження: Ернандес, Думфріс, Жиру, Брозович, де Кетеларе, Індзагі, Тоналі.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Інтер Мілан Серія А