Дубль Мбаппе приніс ПСЖ перемогу над Нантом

Двома асистами у цій зустрічі також відзначився Ліонель Мессі.
2022 г., 4 вересня, 00:22
Кіліан Мбаппе / Getty Images

У суботу, 3 вересня, у рамках 6 туру Ліги 1 Нант приймав ПСЖ. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:0.

Вже на 24-й хвилині зустрічі захисник Нанта Фабіо отримав видалення, ставши головним антагоністом цієї гри.

Головним героєм зустрічі став форвард парижан Кіліан Мбаппе. Француз відзначився двома голами за 63 хвилини, проведені на полі.

Відзначимо також нападника ПСЖ Ліонеля Мессі, який віддав двох асистів на француза. Аргентинець цього сезону набрав 9 очок за системою гол+пас.

Після 6 турів Нант йде на 10 місці з 6 очками, а ПСЖ займає перший рядок, набравши 16 балів.

Нант - ПСЖ 0:3

Голи: Мбаппе, 18, 54, Мендеш, 68

Нант: Лафон - Фабіо, Паллуа, Кастеллетто (Коршья, 66), Жіротто - Аппіа, Чирівелья, Мутуссамі (Дусе, 80) - Блас (Аші, 85), Мохамед (Коко, 80), Гессан (Ганаго, 67).

ПСЖ: Доннарумма - Хакімі, Данило Перейра, Маркіньос, Кімпембе, Бернат (Мендеш, 46) - Верратті (Рамос, 63), Вітінья (Саншеш, 33), Сарабія (Екітик, 70) - Мессі, Мбаппе (Неймар, 63).

Попередження: Паллуа, Бернат, Верратті, Мбаппе, Рамос.

Вилучення: Фабіо, 24.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Нант ПСЖ Ліга 1