Емполі - Рома 1:2 Відео голів і огляд матчу чемпіонату Італії

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку італійської Серії А.
2022 г., 13 вересня, 00:55
Рома здобула перемогу над Емполі / Getty Images

У понеділок, 12 вересня, Емполі в рамках шостого туру італійської Серії А зустрічався на своєму полі з Ромою.

Римська команда в непростому матчі впоралася із суперником, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Підопічні Жозе Моурінью відкрили рахунок у поєдинку на 17-й хвилині завдяки влучному удару Пауло Дібали, проте господарі поля зуміли вирівняти становище перед перервою зусиллями Філіппо Бандінеллі. Перемогу для "джаллороссі" на 71-й хвилині здобув Теммі Абрахам, якому асистував Дібала.

На 80-й хвилині Рома мала реальний шанс збільшити свою перевагу, але Лоренцо Пеллегріні не реалізував пенальті, пробивши в поперечину.