Манчестер Сіті розгромив Вулвергемптон і очолив таблицю АПЛ

Команда Пепа Гвардіоли не зазнала проблем із суперником, який самоусунувся по ходу гри.
2022 г., 17 вересня, 16:41
Фоден, Голанд та Де Брюйне / Getty Images

У суботу, 17 вересня, програму восьмого туру Англійської Прем'єр-ліги на Молінью продовжили Вулвергемптон та Манчестер Сіті. Зустріч цих двох команд завершилася розгромом "вовків" гостями з рахунком 3:0.

Команди розпочали матч із хвилини мовчання на честь королеви Великобританії Єлизавети II, яка померла 8 вересня.

Ман Сіті не відкладав на довго свою перевагу, вийшовши вперед на першій хвилині поєдинку. Кевін Де Брюйне віддав передачу до штрафного майданчика суперника, де Джек Гріліш переправив м'яч у сітку воріт Жозе Са.

Вже незабаром глядачі побачили черговий гол у виконанні Ерлінга Голанда. Варто зазначити, що норвежець забив у своїх перших чотирьох виїзних іграх АПЛ, що стало новим рекордом ліги.

У середині першої половини здали нерви у Нейтана Коллінза, який за свій грубий фол на Гріліші отримав пряму червону.

Після перерви гра стала односторонньою, що вилилося в третій гол, який організував той самий Де Брюйне, тільки тепер він асистував Філу Фодену.

Після цього команди вже відверто догравали аж до фінального свистка, який ознаменував нового лідера таблиці АПЛ, хоч і, можливо, тимчасово.

Вулвергемптон - Манчестер Сіті 0:3
Голи: Гріліш, 1, Голанд, 16, Фоден, 69.

Вулвергемптон: Са - Хонні, Коллінз, Кілман, Аїт Нурі (Семеду, 81) - Матеуш Нуньєс, Невеш, Моутіньйо - Нету (Кемпбелл, 86), Поденсе (Хван, 70), Гедеш (Траоре, 70).

Манчестер Сіті: Едерсон - Стоунз, Діаш, Аканджі, Канселу - Де Брюйне (Гюндоган, 72), Родрі (Гомес, 81), Сілва (Марез, 72) - Фоден (Альварес, 72), Голанд, Гріліш (Палмер, 77).

Попередження: Матеуш Нуньєс, Невеш - Родрі.

Вилучення: Коллінз (груба гра).