Барселона - Ельче 3:0: Огляд матчу та відео голів

До вашої уваги найкращі моменти матчу чемпіонату Іспанії.
2022 г., 17 вересня, 20:29
Барселона - Ельче / Getty Images

У суботу, 17 вересня, у рамках 6 туру Ла Ліги Барселона приймала Ельче. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Ключовим епізодом зустрічі стало вилучення захисника гостьової команди Гонсало Верду. Вже на 14-й хвилині Ельче залишився у меншості, ніж у результаті скористалися каталонці.

Спочатку голос відзначився Роберт Левандовські, а вже через кілька хвилин Мемфіс Депай подвоїв перевагу, після чого команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі Барселона мала чимало моментів для того, щоб забити кілька разів, проте команда обмежилася ще одним м'ячем від Левандовські.

Барселона - Ельче 3:0

Голи: Левандовські, 34, 48, Депай, 41

Барселона: тер Штеген - Кунде, Араухо, Ерік Гарсія (Бьйолін, 59), Бальде - Кессьє (Гаві, 46), де Йонг, Педрі - Левандовські (Ферран Торрес, 72), Депай (Фаті, 59), Дембеле (Рафінья, 60).

Ельче: Бадія - Паласіос, Бігас (Дієго Гонсалес, 77), Верду, Дональд - Клерк, Моренте (Понсе, 68), Фідель (Кіна, 53), Гумбау - Гуті (Фернандес Меркау, 53), Бойє (Хосан, 68).

Попередження: Кессьє, Бігас, Фернандес Меркау, Ферран Торрес.