Тоттенхем - Лестер 6:2 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 18 вересня, 07:56
Тоттенхем - Лестер: Відео голів / Getty Images

У рамках восьмого туру чемпіонату Англії Тоттенхем на своєму полі знищив Лестер (6:2).

У першому таймі команди показали свій атакуючий потенціал, забивши по два голи. У складі "шпор" забили Кейн і Даєр, а у Лестера - Тілеманс і Меддісон.

Після перерви вболівальники змогли побачити справжні шоу від Сон Хин Міна, який оформив хет-трик за 13 хвилин. Також одним голом відзначився Бентакур.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Тоттенхем - Лестер:

Тоттенгем - Лестер 6:2
Голи: Кейн, 8, Даєр, 21 , Бентанкур, 47, Сон, 73, 84, 88 — Тілеманс, 6, Меддісон, 41

Тоттенгем: Льоріс — Санчес (Санчес, 59), Даєр, Лангле, Перішич (Емерсон, 55), Сессеньйон — Хойб'єрг, Бентанкур — Кулусевскі (Біссума, 70), Рішарлісон (Сон, 59) — Кейн.

Лестер: Ворд — Джастін, Фас, Еванс, Кастань — Ндіді, Барнс, Дьюсбері-Холл (Іхеаначо, 74), Тілеманс, Меддісон — Дака (Варді, 74).

Попередження: Ндіді, Дака.