Український хавбек з'явився на полі наприкінці матчу
2022 г., 18 вересня, 21:00
Рома - Аталанта / Getty Images

У рамках сьомого туру Аталанта на чужому полі зустрілася із Ромою.

Матч для бергамасків розпочався не найкращим способом. На 8 хвилині Хуан Муссо отримав травму.

Замість аргентинського голкіпера на полі змушений був з'явитися Марко Спортьєлло.

На 35 хвилині поєдинку Джорджо Скальвіні після передачі Расмуса Хейлунда відкрив рахунок у матчі.

Ще через 5 хвилин Теммі Абрахам вийшов на рандеву зі Спортьєлло, але не зміг переграти італійця.

Таким чином, колектив Джан П'єро Гасперіні здобув мінімальну перемогу на виїзді з рахунком 0:1.

Варто сказати, що український хавбек Руслан Малиновський вийшов на поле на 88-й хвилині, замінивши Едерсона.

Після 7 матчів Аталанта з 17 пунктами очолює турнірну таблицю, а Рома займає 6 рядок, набравши 13 очок.

Рома – Аталанта 0:1.

Гол: Скальвіні, 35.

Аталанта: Муссо (Спорттьєлло, 8), Толой, Демірал, Де Рун - Хатебур, Скальвіні (Околи, 46), Купмайнерс, Меле - Пашаліч (Лукман), Хейлунд (Муріель, 46) Едерсон (Маліновський, 88).

Рома: Патрісіу - Смоллінг, Ібаньєс, Манчіні (Залевскі, 87) - Челік, Крістанте, Матич (Белотті, 67), Спінаццола, Пеллегріні, Дзаньоло - Абрахам (Шомуродов, 79).