Ліверпуль і Брайтон у неймовірному матчі не зуміли виявити між собою сильнішого

Мерсісайдський клуб зумів відігратися, програючи по ходу зустрічі у два м'ячі.
2022 г., 1 жовтня, 18:55
Ліверпуль - Брайтон / Getty Images

У суботу, 1 жовтня, у рамках 9 туру АПЛ Ліверпуль приймав Брайтон. Матч завершився внічию з рахунком 3:3.

Першими відзначитись зуміли гості. Вінгер Леандро Троссард на 4-й хвилині відкрив рахунок голам, а на 18-й бельгієць зумів подвоїти перевагу своєї команди.

Ліверпуля цей розклад подій не влаштовував, через що клубу необхідно було терміново відіграватись. Спочатку дублем відзначився Фірміно, а після Вебстер зрізав м'яч у власні ворота.

До 63-ї хвилини Ліверпуль повів у рахунку, поставивши у скрутне становище Брайтон. Троссард знову врятував клуб забитим голом, тим самим записавши на свій рахунок хет-трик і подарувавши нічию.

Ліверпуль - Брайтон 3:3

Голи: Фірміно, 33, 54, Вебстер, 63 автогол - Троссард, 4, 18, 83

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнолд, Матіп, ван Дейк, Цімікас (Мілнер, 59) - Хендерсон (Еліотт, 59), Тіаго Алькантара, Фабіньо, Карвалью (Діас, 46) - Нуньєс, Фірміно (Діогу Жота, 75), Салах.

Брайтон: Санчес – Данк, Вебстер, Велтман, Еступіньян (Лаллана, 76) – Лемпті, Марч, Гросс (Мітома, 65), Мак Аллістер – Кайседо, Велбек, Троссард.

Попередження: Еступіньян, Александер-Арнолд.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ліверпуль АПЛ Брайтон