Реал - Осасуна 1:1 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 3 жовтня, 07:22
Реал - Осасуна: Відео голів / Getty Images

У рамках сьомого туру чемпіонату Іспанії Реал на своєму полі не зміг обіграти Осасуну, зігравши внічию (1:1).

Рахунок у матчі відкрив Вінісіус Жуніор, який вразив ворота суперника перед перервою.

Вже на старті другого тайму Осасуна зрівняла рахунок завдяки точному пострілу Кіке.

Реал мав усі шанси виграти, проте форварда команди Карім Бензема не реалізував пенальті. Після цього він забив, але зробив це з офсайду.