Аталанта з Маліновським не втримала перемогу над Удінезе, Спеція з Коваленком програла Монці

Українські півзахисники взяли участь у чергових матчах своїх команд у Серії А.
2022 г., 9 жовтня, 18:19
Удінезе й Аталанта зіграли внічию / Getty Images

У неділю, 9 жовтня, були зіграні матчі дев'ятого туру італійської Серії А, в яких Удінезе приймав на своєму полі Аталанту, а Монца зустрічалася зі Спецією.

Команда Руслана Маліновського не змогла втримати перевагу в два м'ячі, завершивши виїзний поєдинок унічию 2:2.

Аталанта вийшла вперед на 36-й хвилині зусиллями Адемоли Лукмана, а після перерви відправила у ворота суперника другий м'яч, коли Луїс Муріель реалізував пенальті. Український хавбек вийшов на поле на 65-й хвилині, після чого бергамаски пропустили двічі. Спершу Жерар Деулофеу скоротив відставання, а після Неуен Перес встановив остаточний результат зустрічі.

Удінезе - Аталанта 2:2

Голи: Деулофеу, 67, Перес, 78 - Лукман, 36, Муріель, 56 (пен.)

Аталанта з 21 очком зберегла перший рядок у турнірній таблиці Серії А. Бергамаски випереджають Наполі на один бал, але в неаполітанців на один зіграний матч менше. Удінезе, маючи 20 пунктів, посідає третє місце.

Монца обіграла Спецію
Монца обіграла Спецію / Джерело: Getty Images

У паралельному матчі чемпіонату Італії Монца на своєму полі здобула перемогу 2:0 над Спецією, забивши по голу в кожному з таймів. Карлос Аугусто вивів господарів уперед опісля півгодини гри, а в другій половині зустрічі Пабло Марі подвоїв перевагу своєї команди.

Український півзахисник Віктор Коваленко вийшов на матч у стартовому складі Спеції та був замінений на 60-й хвилині.

Монца - Спеція 2:0

Голи: Карлос Аугусто, 32, Марі, 63

Монца, набравши десять очок, піднялася на 12-те місце у турнірній таблиці Серії А. Спеція із вісьмома балами посідає 15-у позицію.