Евертон - Манчестер Юнайтед 1:2 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 10 жовтня, 07:23
Евертон - Манчестер Юнайтед: Відео голів / Getty Images

У рамках десятого туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді обіграв Евертон (2:1).

Господарі поля вийшли вперед на п'ятій хвилині після шикарного пострілу Івобі, але через кілька хвилин Антоні відновив нічийний результат.

Перед перервою форвард Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду вивів свою команду, реалізувавши вихід один на один.

У другому таймі команди продовжували атакувати, але забити за правилами не вдалося. Був гол від Решфорда, але після перегляду VAR суддя скасував взяття воріт.