Арсенал - Ліверпуль 3:2 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 10 жовтня, 09:38
Арсенал - Ліверпуль / Getty Images

У рамках десятого туру чемпіонату Англії Арсенал на своєму полі у видовищному матчі обіграв Ліверпуль (3:2).

Поєдинок розпочався з голу - Мартінеллі завершив першу атаку лондонської команди голом. У середині таймі гості зрівняли рахунок завдяки голу Нуньєса, однак у компенсований час Сака знову вивів Арсенал уперед.

Ліверпуль на старті другого тайму забив, а його автором став Фірміно. Поєдинок йшов до нічиї, однак Сака поставивши крапку у матчі, забивши у пенальті.