Евертон з Миколенком зазнав поразки від Тоттенгема

Лондонська команда відправила у ворота "ірисок" два м'ячі в другому таймі.
2022 г., 15 жовтня, 21:48
Тоттенгем здобув перемогу над Евертоном / Getty Images

У суботу, 15 жовтня, Тоттенгем у рамках 11 туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на своєму полі з Евертоном.

Лондонська команда змогла зробити результат лише в другому таймі, двічі вразивши ворота суперника та здобувши підсумкову перемогу з рахунком 2:0.

"Шпори" вийшли вперед на 59-й хвилині зустрічі, коли Гаррі Кейн реалізував пенальті, а під кінець поєдинку П'єр-Еміль Хейб'єрг подвоїв перевагу своєї команди.

Захисник Віталій Миколенко вийшов на поле у ​​стартовому складі Евертона та відіграв увесь поєдинок. На 81-й хвилині українець отримав жовту картку.

Тоттенгем із 23 очками йде наразі на третій позиції в турнірній таблиці АПЛ, а Евертон посідає 14-те місце, маючи у своєму активі десять балів.

Тоттенгем - Евертон 2:0

Голи: Кейн, 59 (пен.), Хейб'єрг, 86

Тоттенгем: Льоріс, Ромеро (Санчес, 88), Даєр, Девіс, Догерті (Спенс, 90+3), Бентанкур (Скіпп, 90+4), Хейб'єрг, Перішич, Рішарлісон (Біссума, 52), Сон, Кейн (Моура, 90+3)

Евертон: Пікфорд, Коулмен (Гарнер, 67), Коуді, Тарковскі, Миколенко, Івобі, Гує (Рондон, 81), Онана, Макніл, Мопе (Калверт-Льюїн, 67), Грей

Попередження: Бентанкур, 37 - Мопе, 12, Макніл, 44, Гує, 54, Миколенко, 81.