Наполі в гольовій перестрілці зумів здолати Болонью

Неаполітанці повернули собі перший рядок у турнірній таблиці чемпіонату Італії.
2022 г., 16 жовтня, 21:25
Наполі - Болонья / Getty Images

У неділю, 16 жовтня, в рамках 10-го туру Серії А Наполі приймав Болонью. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Глядачі змогли побачити голи лише під завісу першого тайму.  На забитий м'яч форварда Джошуа Зіркзеє Наполі відповів голом захисника Жуана Жезуса.

Після цього команди пішли у роздягальню, проте свій забивний запал не встиг охолонути. Господарі змогли вже вийти вперед, однак за кілька хвилин Муса Барроу знову відновив паритет.

Фінальну точку в цій зустрічі вдалося поставити форварду неаполітанців Віктору Осімхену. Нігерієць своїм голом приніс три бали до "скарбнички" клубу.

Після 10 турів Наполі йде на першому місці з 26 очками, а Болонья займає 17 рядок, набравши 7 балів.

Наполі - Болонья 3:2

Голи: Жезус, 45, Лосано, 49, Осімхен, 69 - Зіркзеє, 41, Барроу, 51

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Жезус, Кім Мін Чже, Маріу Руй (Олівера, 76) - Лоботка (Демме, 82), Зеліньскі, Ндомбеле (Елмаз, 71) - Політано (Лосано, 46), Кварацхелія, Распадорі (Осімхен, 46).

Болонья: Скорупські – Пош (Лікояніс, 77), Боніфаці, Лукумі, Камб'язо (Де Сільвестрі, 89) – Медель (Моро, 71), Ебішер (Сансоне, 77), Домінгес – Фергюсон, Зіркзеє, Барроу.

Попередження: Домінгес, Мотта, Скорупскі, Сансон, Лікояніс.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Наполі Болонья Серія А