Мілан у непростому матчі обіграв Верону

"Россонері" зуміли вирвати три очки наприкінці зустрічі.
2022 г., 16 жовтня, 23:56
ФК Мілан / Getty Images

У неділю, 16 жовтня, в рамках 10-го туру Серії А Верона зустрічалася з Міланом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

На автогол Мігеля Велозу Верона спромоглася відповісти забитим м'ячем Корая Гюнтера. Команди пішли на перерву за паритету на табло.

Перемогу вирвати для своєї команди зміг Сандро Тоналі. Італієць на 81-й хвилині відзначився голом і приніс своїй команді перемогу.

Після 10 турів Верона йде на 18-му рядку з 5 балами, а Мілан посідає третє місце, набравши 23 очки.

Верона - Мілан 1:2

Голи: Гюнтер, 19 - Велозу, 9 автогол, Тоналі, 81

Верона: Монтіпо – Фараоні, Гюнтер, Маньяні (Кабаль, 70), Хін – Депаолі, Велозу, Тамез (Онгла, 65), Хрустич (Пікколі, 54) – Верді (Каллон, 71), Анрі (Джурич, 65).

Мілан: Тетерушану – Калулу, Томорі, Габбія, Ернандес – Круніч (Втечі, 61), Браїм Діас (Ребич, 46), Адлі (Беннасер, 60), Тоналі – Жиру (Ориги, 46), Рафаел Леау (Тіав, 83).

Попередження: Боккетті, Маньяні, Онгла, Фараоні, Ернандес, Ребіч.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Мілан Верона Серія А