Верона - Мілан 1:2 відео голів матчу 16.10.22

До вашої уваги огляд поєдинку італійської Серії А.
2022 г., 17 жовтня, 07:25
Мілан обіграв Верону / Getty Images

У неділю, 16 жовтня, Верона в рамках десятого туру італійської Серії А приймала на своєму полі Мілан.

"Россонері" змогли дотиснути суперника лише під кінець зустрічі, вирвавши перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі після автоголу Мігеля Велозу господарі поля зуміли відігратись зусиллями Корая Гюнтера. Переможний для гостей м'яч на 81-й хвилині забив Сандро Тоналі.

Після цієї перемоги Мілан із 23 очками посідає третє місце в турнірній таблиці Серії А, відстаючи на три бали від лідируючого Наполі та на один - від Аталанти, яка йде другою. Верона з п'ятьма пунктами знаходиться в зоні вильоту, розташувавшись на 18-й позиції.