ПСЖ - Марсель 1:0 відео голу матчу 16.10.22

До вашої уваги огляд поєдинку чемпіонату Франції.
2022 г., 17 жовтня, 08:29
ПСЖ обіграв Марсель завдяки голу Неймара / Getty Images

У неділю, 16 жовтня, в рамках 11 туру французької Ліги 1 відбулося Ле Класік, в якому ПСЖ приймав на своєму полі Марсель.

Паризька команда здолала суперника з мінімальною перевагою, здобувши перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний гол у компенсований до першого тайму час забив Неймар із передачі Кіліана Мбаппе. Гості догравав матч у меншості, після того як на 72-й хвилині пряму червону картку отримав Самуель Жиго.

Наразі ПСЖ із 29 очками лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Франції. Марсель посідає четверте місце, маючи у своєму активі 23 бали.