Севілья - Валенсія 1:1 відео голів матчу 18.10.22

Представляємо вашій увазі відео голів і найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії.
2022 г., 19 жовтня, 07:48
Ерік Ламела / Getty Images

У вівторок, 18 жовтня, на Рамос Санчес Пісхуан відбувся матч десятого туру іспанської Ла Ліги, в якому Севілья приймала у гостях Валенсію. За підсумками 90 хвилин команди не зуміли виявити переможця – нічия 1:1.

Вже на старті поєдинку черговим голом за нову команду відзначився Едінсон Кавані. Зустріч наближалася до кінця і перемоги "кажанів", проте за кілька хвилин до кінця Ерік Ламела вирвав для андалусійців хоча б нічию.