Брюгге - Сент-Трюйден 3:0: огляд матчу і результат гри 19.10.2022

Команда українця обіграла Сент-Трюйден у поєдинку бельгійської першості.
2022 г., 20 жовтня, 01:02
Роман Яремчук / Getty Images

У середу, 19 жовтня, Брюгге в рамках 13-го туру чемпіонату Бельгії приймав на своєму полі Сент-Трюйден.

"Синьо-чорні" здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0, а до успіху своєї команди безпосередньо долучився український нападаючий Роман Яремчук.

У середині першого тайму рахунок у поєдинку відкрив Ганс Ванакен. У другій половині зустрічі, коли гості вже залишилися у меншості через вилучення, форвард збірної України подвоїв перевагу господарів поля. До розгромного результат довів Андреас Сков Ольсен.

Яремчук вийшов на матч у стартовому складі та був замінений на 80-й хвилині. Іншого українця із Брюгге Едуарда Соболя не було в заявці на гру.

Наразі Брюгге з 28 очками посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, відстаючи від лідируючого Генка на шість балів.

Атаки: 139 - 84

Зазначимо, що для Яремчука цей гол став другим у складі Брюгге. Загалом за бельгійську команду він провів цього сезону дев'ять поєдинків у всіх турнірах, записавши на свій рахунок ще дві результативні передачі.