Евертон - Кристал Пелес 3:0: огляд матчу та результат гри 22.10.2022

Команда Френка Лемпарда зуміла перервати неприємну для себе серію в чемпіонаті Англії.
2022 г., 22 жовтня, 19:06
Віталій Миколенко / Getty Images

На Гудісон Парк у рамках тринадцятого туру Англійської Прем'єр-ліги зійшлися Евертон та Крістал Пелес. Зустріч завершилася розгромною перемогою "ірисок" із рахунком 3:0.

Перший гол був забитий вже на 11-й хвилині двобою Домініком Калверт-Льюїном. У другому таймі Ентоні Гордон подвоїв перевагу господарів поля не без допомоги Віталія Миколенка: саме український фулбек завдав удару по воротах Вісенте Гуаїти, після чого англієць добив м'яч у порожній кут. Завершив же розгром суперника Дуайт МакНіл.

Перемога дозволила Евертону не лише перервати серію з трьох поразок поспіль, а й піднятися на 11-е місце таблиці АПЛ, обійшовши якраз "орлів" за рахунок додаткових показників - у обох колективів по 13 очок (але у КП є матч у запасі).