Аталанта - Лаціо 0:2: огляд матчу та результат гри 23.10.2022

Складно сподіватися на гол, коли команда жодного разу за матч не потрапляє у площину воріт суперника.
2022 г., 23 жовтня, 21:05
Аталанта - Лаціо / Getty Images

У Бергамо завершився поєдинок 11-го туру італійської Серії А між Аталантою та Лаціо. Зустріч завершилася впевненою перемогою римлян із рахунком 2:0.

На 10-й хвилині столичний клуб вийшов вперед завдяки голу Маттіа Дзакканьї, а в другому таймі відзначився Феліпе Андерсон.

Одразу після перерви на полі з'явився Руслан Маліновський, але, на жаль, український хавбек не зміг вплинути на перебіг поєдинку належним чином.

У команди Джан П'єро Гасперіні мало що виходило в атаці, а видалення Луїса Муріеля наприкінці гри поставило хрест на сподіваннях бергамаски відігратися.

Перемога дозволила Лацо піднятися на третє місце чемпіонату Італії, обійшовши якраз Аталанту, завдяки додатковим показникам - у обох колективів по 24 очки після 11 зіграних турів.

Статистика матчу Аталанта - Лаціо 0:2 11-го туру Серії А

Володіння м'ячем: 47% - 53%
Удари: 7 - 12
Удари в площину: 0 - 5
Фоли: 15 - 9
Атаки: 111 - 91

Аталанта - Лаціо 0:2
Голи: Дзакканьї, 10, Андерсон, 52.

Аталанта: Спортьєлло - Околі (Джимсіті, 46), Деміраль, Скальвіні - Соппі (Меле, 64), де Рон (Едерсон, 75), Копмейнерс, Хатебур - Пашалич (Маліновський, 46) - Лукман (Сапата, 71), Муріель.

Лаціо: Проведель - Лаццарі (Хюссай, 77), Казале, Романьйолі, Марушич - Мілінкович-Савич, Катальді (Башич, 70), Весіно - Педро (Канчелльєрі, 84), Андерсон, Дзакканьї.

Попередження: Околі, Соппі, Муріель - Катальді, Мілінкович-Савич.