Лейпциг - Баєр 2:0: огляд матчу і результат гри 29.10.2022

"Червоні бики" піднялися на п'яте місце у турнірній таблиці Бундесліги.
2022 г., 29 жовтня, 19:37
Лейпциг переміг Баєр / Getty Images

У суботу, 29 жовтня, Лейпциг у матчі 12-го туру чемпіонату Німеччини приймав на своєму полі Баєр.

Команда Марко Розе відправила у ворота суперника по м'ячу в кожному з таймів, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

"Червоні бики" вийшли вперед на 32-й хвилині зустрічі завдяки влучному удару Крістофера Нкунку, а ближче до кінця поєдинку Тімо Вернер встановив остаточний результат.

Лейпциг, набравши 19 очок, піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці Бундесліги, а Баєр із дев'ятьма балами перебуває на 16-й позиції.

Статистика матчу Лейпциг - Баєр 12-го туру чемпіонату Німеччини

Лейпциг - Баєр 2:0

Голи: Нкунку, 32, Вернер, 83

Володіння м'ячем: 46% - 54%

Удари (у площину): 10 (6) - 4 (1)

Атаки: 111 - 115

РБ Лейпциг: Нюланд - Сімакан (Гвардіол, 46), Орбан, Діалло, Раум (Хальстенберг, 71) - Хенріхс, Кампль (Хайдара, 46), Шлягер, Собослаї (Ольмо, 71) - Вернер, Нкунку (Андре Сілва, 84)

Баєр: Градецкі - Та, Тапсоба, Гінкап'є - Фосу-Менса (Фрімпонг, 54), Андріх, Амірі (Паласіос, 65), Сінкгравен (Баккер, 65) - Діабі, Гложек (Шик, 65), Адлі (Гадсон-Одої, 77)

Попередження: Кампль, 35, Діалло, 76, Хенріхс, 86 - Тапсоба, 26, Гінкап'є, 31

Нагадаємо, що свій наступний матч Лейпциг проведе на виїзді проти Шахтаря у рамках заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбудеться у середу, 2 листопада.